404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SÖZKESEN'İN TIP BAYRAMI MESAJI


Ermenek Belediye Başkanı Uğur Sözkesen 14 Mart Tıp Bayramı Mesajında; "Sağlıklı hayat, insanların vazgeçemeyeceği temel bir haktır ve bu noktada insanlık tarihinden beri, sağlık çalışanları, insanlığın dermanı, şifası olma yolunda fedakârca çalışmışlardır. Sağlıklı toplumun oluşmasında emek veren sağlık personellerimizin yaşamımızda önemi büyüktür.
Sağlık alanında Bugün gelinen noktada alanındaki gelişmeleri yakından izleyerek kullanan, merhamet duygusundan yoksun olmayan sağlık çalışanlarımızla gurur duyuyoruz.İnsanlığa hizmette sınır tanımayan, her türlü zorluğa göğüs gererek, yeri geldiğinde kendi sağlığını hiçe sayarak hizmet veren sağlık personelimizin bizlerdeki emeğini hafife almamalıyız.
Bu duygularla böylesine anlamlı bir günde sağlık çalışanlarına şiddeti kınayarak, değerli doktorlarımız, sağlık çalışanlarımız ve tıp fakültesi öğrencilerimizin 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum."dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN