404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

YEŞİLDERE DERNEĞİ’NDEN TİYATRO DAVETİHafta sonu ailesi ile birlikte güzel vakit geçirmek isteyen Karamanlılar için Yeşildere Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tiyatro severleri bir araya getirmeye hazırlanıyor. 11-12 Mart  2017 Cumartesi-Pazar Günü, Saat18.00- 20.00’de, Piri Reis Kültür Merkezi’nde oynanacak “ZIR KOMEDİ” adlı oyun izleyenlere kahkaha vaat ediyor.

“İZMİR TİYATRO DURAĞI” adlı ekibin yazarlığını ve yönetmenliğini Umut ŞEDDADİ’nin yaptığı, her yaşa hitap eden ve doya doya güleceğiniz “ZIR KOMEDİ” adlı iki perdelik komedisine tüm vatandaşlarımız davetlidir. Bilet fiyatları 10 TL olup ; bilet temini için İBRALA KÜLTÜR EVİ –Bargello Parfüm ( Kültür sokağı içi)-Danış Kitabevi –Özlem Kokoreç-Diyar Burma ve 0 545 837 42 50 numaralı telefondan ulaşabilirisiniz.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN