404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLANDI


Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 97. Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı düzenlenen etkinliklerle kutlandı. 
 
23 Nisan 2017 Pazar günü saat 10.00’da Yunus Emre Spor Salonundaki törene, Vali Süleyman Tapsız, Karaman Belediye Başkan Vekili Fahri Çatav, Askerlik Şubesi Başkanı Personel Yurdakul Kâzım Türkmen, İl Jandarma Komutanı İlhan Şen, Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, Vali Yardımcısı Kaya Çelik, okul yöneticileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. 
 
Vali Ali Akan İlkokulu tarafından hazırlanan tören saygı duruşunda bulunulması ve İstiklâl Marşının okunması ile başladı. İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nun günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından program, Vali Ali Akan İlkokulu anasınıfı öğrencilerinin gösterilerini sergilemesiyle devam etti.
 
Vatandaşlarımızın yoğun bir ilgi gösterdiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri halk oyunları gösterisi, şiirlerin okunması ve okul öğrencilerinin sergilediği gösterilerin ardından hafta nedeniyle düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye girenlere Vali Tapsız tarafından ödüllerinin verilmesiyle sona erdi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN