404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

300 KİTAP VE OPTİK OKUYUCU HEDİYE EDİLDİ


Ermenek Belediyesi Hasan Kalan Anadolu Lisesine de 300 kitap ve optik okuyucu hediye etti.

 Belediye Başkanımız Uğur SÖZKESEN Uysal Hasan Kalan Fen Lisesinden sonra şimdide ilçemizde bulunan Hasan Kalan Anadolu Lisesi’ne, Okul İdarecileri ve öğretmenleri tarafından hazırlanan kitap listesine göre temin edilen 300 adet kitabı hediye etti. Öte yandan yine öğrencilerin sınav sonuçlarının daha hızlı okunabilmesi için gerekli olan optik okuyucu da hediyeler içerisindeydi.

İlçe Kaymakamımız Mesut TABAKCIOĞLU, Belediye Başkanımız Uğur SÖZKESEN, İlçe Jandarma Komutanı Murat ALVER, İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş İLKIDIR, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Personelleri, Okul İdarecileri, Öğretmenler ve Öğrenciler birlikte öğle yemeği yedikten sonra bir süre sohbet ettiler.

Belediye Başkanımız Uğur SÖZKESEN eğitime desteğimiz, öğrencilere hizmetimiz hız kesmeden devam edecek, bu çocuklar bizim geleceğimiz diyerek kitap takdiminde bulunurken öğretmenlerden, her öğrencinin bir ay içerisinde en az 5 kitap okuması sözünü aldı.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN