404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

“8. TARIM VE İNSAN” FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI


Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımızca geleneksel hale getirilerek her yıl düzenlenen ve bu yıl 8' incisi gerçekleştirilen "Tarım ve İnsan" konulu fotoğraf sergisinin açılışı Valimiz Sayın Süleyman TAPSIZ'ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.
İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüzdeki sergi açılışına; Valimiz Sayın Süleyman TAPSIZ, İl Müdürümüz Orhan ÖZÇALIK, TKDK İl Koordinatörü Özgür ÖZTÜRK, Meteoroloji Müdürü Ahmet ERGENÇ, Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep MUĞLU, İl Müdür Yardımcımız Baran Yavuz YÜREKLİ, Şube Müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Hayırlı olması dilekleriyle gerçekleştirilen sergi açılışının ardından Vali TAPSIZ, davetlilerle birlikte Tarım ve İnsan konusunun işlendiği fotoğraf sergisini gezerek yarışmayla ilgili olarak İl Müdürü ÖZÇALIK'tan bilgiler aldı.
 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımız tarafından her yıl düzenlenen Tarım ve İnsan konulu fotoğraf yarışmasında 'tarım, hayvancılık, toprak, su, su ürünleri, gıda ve muhafazası, tarım ürünlerinin işlenmesi, çiftçi, üretici, köylü ve köy yaşamına dair her türlü faaliyeti konu alan fotoğraflar yer alıyor. Toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesini amaçlayan ve Türkiye genelinde düzenlenen yarışma 6 kategoride gerçekleştirilirken, yarışmada dereceye giren ve sergilenmeye değer bulunan 60 adet fotoğraf İl Müdürlüğümüzde sergilenmeye başladı. Tarım ve İnsan konulu fotoğraf sergisi, 27 Nisan 2017 Perşembe gününe kadar açık olacak ve vatandaşlar tarafından da gezilebilecektir.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba,pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğanher türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen yazara ve yorumcuya aittir.///NOT:Medya Ermenek sitesinde makalesi yayınlanan yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Düzenleme | Copyright © 2013-2017 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN