404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

AK KADINLAR KAZIM KARABEKİR'DE


AK Partili kadınlar Karaman'ın Kazım Karabekir ilçesinde halk oylaması çalışmalarını ev ev yaptıkları ziyaretler ile sürdürüyor.
Kazım Karabekir Belediye Başkanı Ali İhsan Alanlı ve eşi hanımefendi il ve ilçe kadın kolları yönetimlerini belediyede misafir ettiler. Halk oylaması çalışmalarıyla ilgili istişarede bulunuldu.
AK Parti Karaman İl Kadın Kolları Başkanı Ümit Gülin Göksoy, Kazım Karabekir İlçe Kadın Kolları Başkanı Nida Ay ve il-ilçe yönetimleri ilçede ev ziyaretleri ve toplantılar gerçekleştirerek,16 Nisan’da yapılacak olan referandum çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. AK Parti Karaman Kadın Kolları Başkanı Ümit Gülin Göksoy ziyaretlerle ilgili değerlendirmesinde, "Evleri tek tek ziyaret edip anayasa değişikliğiyle ilgili broşürleri dağıtıyoruz. Düzenlediğimiz ev toplantıları ve ziyaretlerde hanımlara yeni anayasamızın ülkemize getireceği yenilikleri de anlatıyoruz. Ziyaret ettiğimiz evlerde hanımlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanıyoruz. Evet gazetesi ve broşürleri dağıtmamızın yanında açıklamalarda bulunup keyifli sohbetler de gerçekleştirdiğimiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Anayasa değişikliğini anlattığımız çalışmalarımız olumlu geçiyor. Bu da bizleri mutlu ediyor. 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda Kazım Karabekirliler'in kararı Evet’’ dedi.

AK Kadınlar ev ziyaretleri sonrası engelli, taziye ve geçmiş olsun ziyaretlerinde bulundular.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN