404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ARAÇ FİLOSUNA YENİLERİNİ EKLEDİ


Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından birlik üyesi olan Sarıveliler Belediyesi'ne bir adet 2017 Model Ford Cargo kamyon hibe edildi.

TBB tarafından hibe edilen araç İlçenin Anıt alanında yapılan törenle halkın hizmetine sunuldu.
Yapılan tanıtım törenine, Belediye Başkanı Hayri Samur, Belediye Meclis Üyeleri, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Araç hakkında değerlendirmelerde bulunan Hayri Samur, “Sarıveliler Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden itibaren halka daha iyi, daha hızlı ve daha verimli bir hizmet sunabilmek amacıyla araç ve ekipmanlarda yenileme ve geliştirme çalışmalarını sürdürmekteyiz. Bazen belediyemizin imkanları doğrultusunda kendi bütçemizden alıyoruz, kimi zamanlarda da böyle Türkiye Belediyeler Birliği ve Çevre Şehircilik Bakanlığımızca bizlere hibe ettiği şekliyle araç ve ekipmanlarımızı yeniliyoruz. Bu faaliyetlerimizde bizlerin tek amacı var. Değerli Halkımıza, hizmetin daha iyisi daha verimlisi ve daha kalitelisiyle buluşturmaktır.
Bu aracımız ’da Türkiye Belediyeler Birliği’nden  talebimiz üzerine hibe olarak gönderilmiştir. Bu vesile ile bu aracın bizlere ulaştırılmasında ve hibe edilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, ilçemize ve tüm halkımıza  hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum ” dedi.

Yapılan araç tanıtımının ardından kurban kesilip, dua edildi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN