404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BAŞARILI KARATECİLERDEN KISACIK’A ZİYARET


Antalya’nın ev sahipliğinde düzenlenen Minikler - Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonası’nda antrenör İhsan Özbek eşliğinde 15 sporcuyla mücadele eden Gençlik ve Spor Kulübü karate takımının başarıları Karaman’da sevinçle karşılandı. Karaman için ilklerin yaşandığı şampiyonada ortaya koydukları performansla göz dolduran Karamanlı sporcular ferdi ve takım halinde üç bronz madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.
Başarılı Sporculara Milli Davet
Büyük çekişmenin yaşandığı şampiyonada yıldız erkekler kumite ve minik kızlar kumitede bronz madalya kazanarak Türkiye üçüncüsü olan Karamanlı sporcular Enes Yeşil ve Sudem İmran milli takım kampına davet edilerek Balkan Şampiyonası’nda ülkemizi temsil etme hakkı kazandı. Milli takım kampına davet edilen sporcular ayrıca Karaman’da bir ilke imza atarak karate branşında milli takım kampına davet edilen ilk sporcu unvanını da elde etmiş oldu.
Şampiyonada Göktuğ Gökalp Mete, Ali Kemal Mert ve Mustafa Uğur’un oluşturduğu Karaman Minik Erkekler Kata takımı ise takım halinde Türkiye üçüncüsü olarak gelecek adına ümit vaad etti.
İl müdürlüğü makamında gerçekleşen kabulde, madalya kazanan sporcuları tebrik eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, "Bu duyguları bize yaşattığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Daha büyük başarılar elde edeceğinize inanıyorum. En büyük amacımız, sizin daha da büyük başarılara imza atabilmenizdir. Her zaman sizlerin yanınızda olacağız" dedi.
Kabulde, Spor Şube Müdürü Mustafa Karadeniz, karate antrenörü İhsan Özbek ve madalya kazanan sporcular hazır bulundu.
Ziyaret, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’ın başarılı sporcuları ödüllendirmesi ve günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN