404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BAŞKA TÜRKİYE YOK...


Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne ve Anayasa Değişikliği Paketi'ne bu seçimlerde oy vermeyen, seçim sonuçlarına üzülen, endişe ve tedirginlik hisseden tüm vatandaşlarımıza özellikle ifade etmek istediğim bazı hususlar var;
Şuna yürekten inanıyorum ki sizlerin güvenliği, refahı, huzur ve mutluluğu olduğu kadar, evlatlarınızın geleceği ve hepimizin istikbali Allah'ın izni ile emin ellerdedir, olmaya da devam edecektir. Lütfen endişe etmeyiniz.
Olumlu ve yapıcı muhalefetinizin, proje ve makul fikir bazlı tüm talep ve önerilerinizin hüsn-ü kabul göreceği kadrolar iş başındadır, bundan sonra daha da kaliteli hale gelecek, ehliyet, emniyet ve liyakat daha ön plana çıkacaktır.
Onun için hep birlikte "Yeni ve Güçlü Türkiye" idealine gelin el ele vererek, omuz omuza yürüyelim. Yüreklerimizi, güçlerimizi, enerjilerimizi ve gayretlerimizi hepimizin ortak vatanı için, nesillerimizin geleceği için, Tam Bağımsız Türkiye için birleştirelim.
Yaşadığımız her mekanı ve her anı birlikte, kardeşçe, düşmanlarımızı kahredercesine huzurla paylaşalım. Zira farklılıklarımızı hazmedeceğimiz ve ortak yaşama kültürümüzü geliştireceğimiz tek bir vatanımız var.

Unutmayalım ki BAŞKA TÜRKİYE YOK...
Prof. Dr. Ahmet Kağan KARABULUT

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN