404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BAŞYAYLA REFERANDUM’DA YİNE GEREĞİNİ YAPTI


Başyayla İlçesi 16 Nisan 2017 Referandumu Anayasa Değişikliğinde Yine Birinci.
        16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan Referandum Anayasa Değişikliği seçimlerinde İlçemiz merkezi %86 oy oranı, İlçe geneli %79,39 yüzdelik oranla tüm Türkiye' de olduğu gibi "EVET" diyerek büyük başarı elde etmiştir.
        Belediye Başkan’ımız Şerafettin BULGURCU yaptığı konuşmasında; Gerek Başyayla halkı, gerek Türk Milleti ne yapacağını çok iyi bilmiştir. Benim Başyaylalı kardeşlerim, isimsiz kahramanlarım, hizmetin nereden geleceğini, istikrarın ne olduğunu en az benim kadar bilir ve ne zaman ne yapılacaksa gereğini yapar.  16 Nisan 2017 de yapılan referandumda gerek AK Parti gerek Milliyetçi Hareket Parti’li kardeşlerim, yöneticileri ile tek yürek olup, önce Türkiye’m, önce Başyayla diyerek tek yürek olup EVET demişlerdir. Bu vesile ile gerek Ak Parti’li, gerek Milliyetçi Hareket Parti’li kardeşlerim ve tüm Başyayla Halkımı bir kez daha takdirle, şükranla, sevgi ve saygılarımla kutluyorum.
   Başyayla’mızda asırlık sorunlar çözüldüyse, hizmetler sıra sıra geldiyse bütün bunlarda hep yanımızda olan Başyayla halkımın, Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın, Sn. Başbakanımız Binali YILDIRIM’ ın, Sn. Bakanımız Lütfi ELVAN’ın, 22. 23. ve 24. Dönem Ak Parti Karaman Milletvekilimiz Sn. Mevlüt AKGÜN’ ün , Karaman Milletvekillerimiz Sn.Recep KONUK ve Sn. Dr.Recep ŞEKER’in , İlçe Teşkilatımızın, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyelerimize,Kadın Kolları ve Gençlik Kollarımıza,Sandık Görevlilerimize ve isimsiz kahramanlarımıza şükranlarımı sunar yeni sürecin Türkiye'mize ve insanlığa hayırlı olmasını dilerim.
       Başyayla'mızın bundan sonra da gereğini yapacağına, milletvekillerimizin ve hükümetimizin de Başyayla’mızın güçlü desteğini değerlendireceğine inancım tamdır.
      Bu vesile ile başta Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız olmak üzere; Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Türk milletine ve İslâm âlemine, 16 Nisan 2017 Referandumu Anayasa Değişikliği Halkoylaması Seçimlerinin hayırlı olmasını yüce Rabbimden niyaz ederim.” Dedi.
İŞTE BİRLİK, İŞTE BERABERLİK, SAĞOLASIN BAŞYAYLA’M
Şerafettin BULGURCU

Belediye Başkanı  


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN