404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BELEDİYEMİZ TİYATRO TOPLULUĞUNUN GÖSTERİLERİ İLGİYLE İZLENDİ


Ermenek Belediyesi Tiyatro Topluluğu 5 Nisan akşamı Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde sahne aldı. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan tiyatro ekibimizin gösterileri hem güldürdü hem düşündürdü.

Anne, baba ile çocuk bağının anlatıldığı oyunca, yöresel kız isteme oyunu, şair evlenmesi tiyatrosu, halk oyunu gösterisinin sergilendiği gecede Belediye Başkanımız Uğur SÖZKESEN Belediyemiz Kadın Meclisi Üyelerine gönüllü olarak yerine getirdiği çalışmalar nedeniyle teşekkür etti. Başkan SÖZKESEN, kadınlarımızın oluşturduğu bu güç birliğiyle gerçekleştirilen başarılı çalışmalardan mutluluk duyduğunu söyledi. Belediye Kadın Meclisi bizim için önemli bir oluşum ve biz bu oluşuma öncülük ederek ne kadar doğru bir şey yaptığımızı bugün bir kez daha gördük. Bu tiyatro topluluğunu sadece Ermenek’te değil, eşlerinin çocuklarının izni ile İstanbul’da da sahne aldıracağız inşallah. Yerel yönetim olarak her zaman desteklemekteyiz ve destekleyeceğiz de diyerek duygularını ifade etti.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN