404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BU KADİM ŞEHRİN İNSANLARIYLA HER ZAMAN BİR ARADA OLMAK İÇİN ÇABA SARF EDİYORUZ


Vali Süleyman Tapsız’ın esnaf buluşmaları aralıksız devam ediyor. Yoğun iş temposuna rağmen halkın içerisinde, halkla iç içe olmayı ihmal etmeyen Vali Tapsız, gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Vali Tapsız, İsmet Paşa Caddesi ve Semerciler Sokağı Bedesten Çarşısında bulunan beyaz eşya, ayakkabıcı, altıncı, emlakçı ve çay ocağı esnaflarını ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Esnafların sıcak ilgisi ile karşılaşan Vali Tapsız, her zaman Karaman’ın her kesiminin yanında olmaktan memnuniyet duyduğunu belirterek ‘Kapımız açıktır girene lokmamız helaldir yiyene’ sözüyle bütünleşen bu kadim şehrin güzel insanları ile her zaman bir arada olmak için çaba harcıyoruz” dedi.
 
Vali Tapsız’ı karşılarında gören esnaflar gerçekleşen sürpriz ziyaretleri karşısında mutluluklarını ifade ederek, kendilerini ziyaret eden, destek ve moral veren Vali Tapsız’a teşekkür ettiler.
 
Vali Tapsız ayrıca yılların eskitemediği hırdavatçı esnafı Rıfat Bozkır’ı ziyaret ederek bir süre sohbet etti.
Girdiği işyerlerinde dükkân sahipleriyle bire bir görüşerek hal ve hatırlarını soran, onlarla hasbihal ederek sorun ve taleplerini dinleyen Vali Tapsız, hayırlı, bereketli bol kazançlar temennisiyle geride hoş sedalar bırakarak işyerlerinden ayrıldı.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN