404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ÇATAK PROGRAMI EĞİTİM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR


Toprak ve Su kalitesinin korunması, doğal kaynakların sürdürülebilirliği, erozyonun önlenmesi ve tarımın olumsuz etkilerinin azaltılmasına yönelik olarak Bakanlığımızca uygulamaya konan Çevre Amaçlı Tarım Arazilerini Koruma Programını tercih eden üreticilerin desteklenmesi hakkında üreticilerimizin bilgilendirilmesi için İl Müdürlüğümüzce düzenlenen eğitim toplantıları devam etmektedir.
Bu bağlamda ÇATAK Programı Karaman Merkez İlçe Akçaşehir Beldesi, Çoğlu, Burunoba, Osmaniye köylerimizde uygulanmakta olup, 2017 yılı için ÇATAK Programına yeni dahil edilen Dinek, Beydilli, Salur, Ortaoba, Çiğdemli (Davgandos), Mercik(Yuvatepe) köylerimizde Program ile ilgili eğitim çalışmaları yapılmıştır. 2017 yılı için ÇATAK Programı desteklemelerinden faydalanmak isteyen üreticilerimizin başvurularını 02 Mayıs - 31 Temmuz tarihleri arasında İl Müdürlüğümüze yapmaları gerekmektedir.
Üreticilerimiz Program hakkında ayrıntılı bilgiyi İl Müdürlüğümüz Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şubesinden ve http://karaman.tarim.gov.tr internet sitemizden öğrenebilirler.
ÇATAK Programı hakkında ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN