404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

“ÇAYA GELİYORUZ” PROJESİ DEVAM EDİYOR


Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezi gönüllüleri “Çaya Geliyoruz” projesi kapsamında gençlerin evine konuk olmaya devam ediyor.
Proje kapsamında ''Gönül ne çay ister ne çayhane, gönül ''sohbet" ister çay bahane" diyerek her hafta bir gönüllü gencin evine konuk olan gençlik merkezi liderleri ve gönüllüleri bu hafta gençlik merkezi üyelerinden Rabia Koçak ve ailesinin evine konuk oldu.
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Koçak ailesini yakından tanıma fırsatı bulan gönüllü gençler hasbihal edip, çay içerek sohbet ettiler. Yapılan ziyaretten dolayı memnun olduklarını belirten Koçak ailesi, gençlik merkezi çalışanlarına teşekkür etti.
Ziyaretlerin her hafta düzenli bir şekilde devam edeceğini belirten Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen ise,” Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından 81 il de Gençlik Merkezlerimizi kapsayan ‘Çaya Geliyoruz’ projesiyle gençlerimizin evlerine konuk olmaya devam ediyor ve ailelerimizle hasbihal ediyoruz. Bu şekilde hem gençlerimizin ailelerine güven aşılıyor hem de gençlik merkezi faaliyetlerimizi daha kapsamlı bir şekilde anlatma fırsatı buluyoruz. Ziyaretlerimizle gençlerimizin dertlerini dinleyip sevinçlerine ortak olmaya devam edeceğiz” dedi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN