404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

DAMIZLIK KOYUN KEÇİ YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ YENİ YÖNETİMİNDEN ZİYARET


Karaman İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliğinin gerçekleştirdiği Kongrenin ardından seçilerek göreve gelen yönetim kurulu üyeleri ve Birlik Başkanı Yücel YAMAN İl Müdürümüz Orhan ÖZÇALIK'ı makamında ziyaret etti.
İl Müdürü ÖZÇALIK ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Karaman için küçükbaş hayvancılığın büyük öneme sahip olduğunu ve Karaman küçükbaş hayvancılığının geliştirilmesinde Damızlık Koyun Keçi Birliğinin çok önemli bir görevi olduğunu ifade etti. ÖZÇALIK İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü olarak Karaman hayvancılığının geliştirilmesinde Koyun Keçi Birliği ile her zaman için uyum ve işbirliği içerisinde çalıştıklarını söyleyerek Birlik yönetimine hayırlı olması temennisi ile başarılar diledi.
Karaman İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yücel YAMAN ise; Birlik olarak her zaman için damızlık koyun keçi yetiştiricilerine nasıl daha faydalı oluruz, yetiştiricilerimizin gelirlerini daha çok nasıl artırabiliriz, bunun çabası içinde olacağız. Bu çalışmalarımızda İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüzün desteklerini her zaman görüyoruz ve bundan sonra da aynı işbirliğinin ve uyumun artarak süreceğine inanıyorum dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba,pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğanher türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen yazara ve yorumcuya aittir.///NOT:Medya Ermenek sitesinde makalesi yayınlanan yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Düzenleme | Copyright © 2013-2017 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN