404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

EMEKLER “ŞANLI BAYRAĞIM” İÇİN


Karamanoğlu Mehmetbey İlkokulu anasınıfı öğrencileri ve velileri ortak bir projeye imza atarak farklı malzemeler ile yaptıkları 31 adet Türk bayrağından oluşan “Şanlı Bayrağım” adlı sergiyi açtılar.
Karamanoğlu Mehmetbey İlkokulu anasınıfı öğrencileri ve velileri tarafından farklı malzemeler ile yapılan 31 adet Türk Bayrağı eserler ‘Şanlı Bayrağım’ adı altında sergilendi.
Hatuniye Medresesi’nde açılan sergiyi İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdurrahman Kurt ile birlikte gezen İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu sergilenen eserler hakkında Karamanoğlu Mehmetbey İlkokulu Müdürü Memiş Memiş’ten bilgiler aldı.
Gül yaprağı, masa tenisi topu, kibrit çöpü, plastik yemek kaşıkları, gazoz kapağı ile küp şeker gibi malzemelerden oluşan ve birbirinden güzel Türk bayrağının yer aldığı “Şanlı Bayrağım Sergisi” iki gün boyunca açık kalarak misafirlerini ağırlayacak.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN