404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ TAPSIZ ERMENEK İLÇESİNİ ZİYARET ETTİKaraman Valisi Sayın Süleyman Tapsız, Ermenek ilçesini ziyaret etti.
Ermenek ilçesindeki programına Kaymakamlık ziyaretiyle başlayan Sayın Valimizi, Kaymakamımız Mesut Tabakcıoğlu ve Kamu Kurum ve Kuruluş Amirleri tarafından karşılandı. İlçemiz Kaymakamından ilçedeki çalışmalar hakkında bilgiler alan SayınValimiz’e burada ahşap işlemeli vazo hediye edildi.
Sayın Valimiz daha sonra Ermenek Belediye Başkanı Uğur Sözkesen ve Ermenek Cumhuriyet Başsavcısı Bilgehan Yücel’i makamında ziyaret etti. Ardından Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde düzenlenen, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar ve kurum amirlerinin katıldığı toplantıda, Kaymakamımız Mesut Tabakcıoğluilçe genelinde yürütülen çalışmaları özetleyen bir sunum gerçekleştirdi.
Daha sonra Karaman hakkında sunum yapan Sayın Valimiz Muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının sorunlarını dinleyerek, sorunların çözümü noktasında her zaman çözüm üreten bir anlayış içinde olduğunu belirterek, sorun ve taleplerin giderilmesi konusunda il müdürlerine talimat verdi.
Sayın Valimiz, toplantının ardından Ermenek ilçesine bağlı Kazancı ilçesini ziyaret etti. Kazancı Belediye Başkanı Uğuz Tekin, belediye meclis üyeleri ve personeli tarafından karşılanan Sayın Valimiz, ziyarette beldede yapılan çalışmalar hakkında başkan Tekin’den bilgiler alarak sorun ve taleplerin yerine getirilmesi konusunda beraberindeki il müdürlerine talimat verdi.
Program daha sonra Ali Rıza Alıçlı Rehabilitasyon Merkezi ziyaret ile devam etti. Burada eğitim gören öğrenciler tarafından büyük bir coşku ve alkışlarla karşılanan Sayın Valimiz, spor faaliyetlerinden yüzme ve masa tenisi branşlarında, ülke düzeyinde dereceye giren sporculara hediyeler verdi.
Sayın Valimizin Taşeli bölgesindeki Ermenek ilçesi ziyaretlerinin son durağı şehit Jandarma Komando Er Murat Başçı’nın ailesi oldu. 2011 yılında Hakkâri Şemdinli ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarının yola döşediği mayının patlatması sonucu şehit olan Murat Başçı’nın ailesini ziyaret eden Sayın Valimiz, aileye taziyede bulunarak şehide Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine sabırlar diledi. Sayın Valimiz daha sonra Elâzığ ili Alacakaya kırsalında teröristlerle girişilen çatışmada yaralan gazi jandarma er Mustafa Aydemir’in ailesini ziyaret etti
Ermenek ilçesindeki gezi ve incelemeleri sona eren Sayın Valimiz,  yolda karşılaştığı çocuklarla da yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti. Akşam saatlerine kadar süren ziyaretleri bölge halkı tarafından yoğun ilgi gördü.
Sayın Valimizin Taşeli bölgesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerine; Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ahmet Günaydın, İl Jandarma Komutanı İlhan Şen ve il müdürleri eşlik ettiler.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN