404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ERMENEK’TE ATLETİZM FESTİVALİ SONA ERDİ


Türkiye Atletizm Federasyonu’nun Turkcell ile birlikte organize ettiği “Küçükler Atletizm Festivali” seçmeleri Karaman’ın Ermenek ilçesinde tamamlandı.
Ermenek’te, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen etkinlikte 2004-2005 yaş grubundan yaklaşık 80 öğrenci Mersin’de düzenlenecek olan Bölge Şampiyonası’nda mücadele edebilmek için ter döktü.
Çekişmeli ve renkli görüntülere sahne olan yarışlarda sporcular 80 metre, uzun atlama, yüksek atlama, 1000 metre, fırlatma topu ve bayrak yarışmaları kategorilerinde kıyasıya mücadele etti. Kategorilerinde dereye giren sporcular 30 Nisan’da Mersin’de yapılacak olan Bölge Şampiyonasına ilçe takımı olarak katılmaya hak kazandı.
Müsabakalar sonunda erkekler kategorisinde Fikret Ünlü Yatılı Bölge Ortaokulu birinci, Hatice ve Hakkı Polat Ortaokulu ikinci, Cumhuriyet Ortaokulu üçüncü, kızlar kategorisinde ise Fikret Ünlü Yatılı Bölge Ortaokulu birinci, Hatice ve Hakkı Polat Ortaokulu ikinci, Cumhuriyet Ortaokulu ise üçüncü oldu.

Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Açıkgöz,  Hatice Ve Hakkı Polat Ortaokulu Müdürü Ali Ercan Bağcalı, Beden Eğitimi Öğretmenleri Mücahit Alan, Cennet Özgedik, Gizem Açıkel ve Bilge Ulu, antrenör Melihşah Katman ve sınıf öğretmeni Hakan Dilekli tarafından verildi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN