404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GHSİM’DE NİSAN AYI PERSONEL TOPLANTISI YAPILDIKaraman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık başkanlığında, kurum içi gelişim ile değişimi sürdürmek, iletişim ve koordinasyonu sağlamak amacıyla düzenlenen 2017 Nisan ayı bilgilendirme, değerlendirme ve koordinasyon toplantısı gençlik merkezi toplantı salonunda yapıldı. Değerlendirme toplantısına şube müdürleri ve il müdürlüğü personeli katıldı.
Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, personelin genel durum ve performansı, personel ilişkileri, iş ortamındaki verim ve tesislerin hizmet kalitesinin arttırılması açısından dikkat edilmesi gereken hususlar ele alındı.
Güçlü Gençlik İçin Daha Çok Çalışmalıyız
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak çalışmaların daha üstün bir performansla sürdürülmesi gerektiğini belirten Kısacık,” Karaman’ın spor şehri olması yönünde büyük hedeflerimiz var. İlimize birçok önemli spor müsabakası alarak hem ilimizin tanıtımına katkıda bulunmaya çalıştık hem de Karaman’ın artık ulusal ve uluslararası spor müsabakalarına çok rahat bir şekilde ev sahipliği yapabileceğini gösterdik. Ayrıca İlimizde inşaatı devam eden önemli spor yatırımlarımız var. İnşallah bu yatırımlarımızın da tamamlanmasıyla birlikte hem Karaman kazanacak hem de ülke sporuna yetiştirdiğimiz sporcularla katkıda bulacağız. Karaman’a spor ve tesis anlamında daha büyük hizmetler vermek adına el ele vererek çalışmalarımıza ve projelerimize devam edeceğiz. Her şey güçlü bir gençlik için” şeklinde konuştu.


Toplantı, personelin görüş ve önerilerinin dinlenmesinin ardından sona erdi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN