404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GÖKTEPE BELDESİNDE VALİ TAPSIZ’A BÜYÜK İLGİ


Vali Tapsız, Taşeli Bölgesi ziyaretleri kapsamında Sarıveliler ilçesine bağlı Göktepe Belediyesi ile devam etti. Göktepe Belediye Başkanlığını ziyarette, Başkan Osman Talay tarafından karşılanan ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Vali Tapsız, vatandaşlarımızla sohbet ederek, daha sonra belediyenin çalışmaları hakkında Başkan Talay’dan bilgiler aldı.
 
Ziyaretin ardından Göktepe’li muhtarlarla bir araya gelen Vali Tapsız, Göktepe beldesine ilk kez geldiğini ve bundan sonra da bu bölgeyi zaman zaman ziyaret edeceğini belirterek, Göktepe halkının üç aylarını ve Regaib Kandilini tebrik etti. Bölgede yaşanan sorunların çözümü noktasında birlikte hareket etmeleri gerektiğini söyleyen Vali Tapsız, Beldenin en önemli sorunu gözüken yol sorununun çözümü için gereken çalışmaların yapılacağı müjdesini verdi.
 
Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek sorunları hep birlikte çözmenin gayreti içerisinde olacaklarını söyleyen Vali Tapsız, vatandaşlarımızın hizmetin en iyisine layık olduğunu, verdiğimiz ve vereceğimiz hizmetlerle vefakâr ve aynı zamanda cefakâr olan bölge insanın yaşam kalitesini yükselterek gönüller yapmanın ve gönüller kazanmanın temel amaçları olacağını söyledi.
 
Vali Tapsız’ın ilimizin ekonomik yapısı ve yatırımları hakkında gerçekleştirdiği konuşmanın ardından, toplantıda mahalle ve köy muhtarları da söz alarak bölgelerinde yaşanan sorunları ve taleplerini dile getirdiler.
 
Göktepe Belediyesi ziyaretiyle Sarıveliler ilçesindeki ziyaretini sonlandıran Vali Tapsız, daha sonra Ermenek ilçesine hareket etti.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN