404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GÖRME ENGELLİ JUDOCU CAHİDE EKE’YE MİLLİ DAVET


Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu 20-28 Nisan’da Eskişehir ve Aksaray’da yapılacak olan Milli takım kamp listesini açıkladı.
Eskişehir’de düzenlenen Türkiye Görme Engelliler Judo Şampiyonası’nda Ümit ve Genç Bayanlar kategorisinde altın madalya kazanarak Türkiye Şampiyonu olan Karaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Cahide Eke, 20-28 Nisan’da Aksaray’da yapılacak olan milli takım kampına davet edildi.
Antrenörleri Ahmet Ömre Türe ve Fadim Sarvan Çakmak eşliğinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’ı makamında ziyaret eden Eke, kamp hakkında Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’a bilgi verdi. Aldığı milli davetten dolayı mutlu olduğunu belirten başarılı sporcu, kamp sürecini en iyi şekilde değerlendirerek ülkesine yeni zaferler kazandırmak istediğini belirtti.
Başarılı sporcu Cahide Eke’nin Uluslararası arenada Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını dile getiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,” Görme Engelli sporcumuzun milli takım kampına davet edilmesinden dolayı gurur duyduk. Ulusal şampiyonalarda başarılı sonuçlara imza atan sporcumuzun Uluslararası şampiyonlarda da güzel sonuçlara imza atacağına inancım tamdır. Kampta yer alan sporcularımıza, antrenörlerine ve teknik heyete başarılar diliyorum” diye konuştu.
İl Müdürlüğü makamında gerçekleşen ziyarette, Spor Şube Müdürü Mustafa Karadeniz, judo antrenörleri Ahmet Ömre Türe, Fadim Sarvan Çakmak ve madalya kazanan judocular hazır bulundu.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN