404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GÜNEYYURT BELEDİYE BAŞKANINDAN TEŞEKKÜR


16 Nisan 2017 Referandumunun Güneyyurt sonuçlarının açıklanmasından sonra belediye başkanı bir mesaj yayınlayarak Güneyyurt Belde halkına teşekkür etti.
16 Nisan Referandumunun Türkiye tarihinin en önemli halk oylaması olduğunu belirterek “Beldemiz çok büyük destek sağladı.” dedi.
“Belde halkımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. 16 Nisan Referandumu belki 100 yıllık tarihimizin en önemli halk oylamasıydı.
Beldemiz başta olmak üzere tüm Türkiye kararını verdi ve evet oyu çıkartarak Türkiye de yeni bir dönemin başlamasına imza attı.
Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ile beraber ülkemiz, devletimiz milletimiz, Allah’ın izni ile yarınlara daha güçlü daha kuvvetli daha kudretli bir şekilde yol alacaktır.

Son verilere göre beldemizde 1774 evet oyu, 1308 civarında hayır oyu kullanılmıştır. Bu referandumda belde halkımız yüzde 57,5 oranında seçimlere katkı sağlamıştır. Şunu açık yüreklilikle ifade edebilirim ki; beldemiz halk oylamasında en güçlü oyu vererek zirveye çıkardı. Ülkesine sahip çıktı, devletine sahip çıktı, vatanına sahip çıktı ve yeni devlet sistemini en güçlü şekilde Anadolu’nun göbeğinden destekleyerek bizi zirveye çıkardı. Ben tüm beldemiz halkına teşekkür eder, saygılarımı sunuyorum.” dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN