404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

HALTERDE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYORKaraman’da 2015 yılında faaliyete geçen ve kısa sürede başarı çıtasını yükselten Gençlik ve Spor Kulübü halter takımı 2017 yılı hedefleri için kenetlendi. Atatürk Spor Kompleksi içerisinde yer alan halter salonunda antrenör Tuğba Gül nezaretinde çalışmalarını sürdüren halterciler, Konya’da yapılacak olan Gençler Halter Türkiye Şampiyonası hazırlıklarını sürdürüyor.
Yeni Yetenekler Arıyoruz
Karaman’da halter sporunun yaygınlaşmaya başladığını ve gençlerden yoğun bir talep geldiğini belirten Gül,” Amacımız Karaman’a halterde her yıl yeni ve yetenekli sporcular kazandırma ve yetenekli sporcularımızla halterde sağlam bir alt yapı oluşturmak. Bünyemize kattığımız yeni sporcularımızı müsabaka yapacak seviyeye getirerek şampiyonlara katılmalarını sağlıyoruz. Şuanda 15 kişiden oluşan sporcu grubumuzla birlikte Türkiye Şampiyonası hazırlıklarına devam ediyoruz. Sporcularımız inşallah geleceğin milli haltercileri olarak ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir” şeklinde konuştu.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN