404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

HENTBOL MÜSABAKALARI SONA ERDİKaraman’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün koordinesinde Yunus Emre Spor Salonu’nda yapılan Kulüpler Arası Yıldızlar Hentbol İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı. 1 hafta süren ve yaklaşık 112 sporcunun katıldığı müsabakaların son günün de kızlar ve erkekler kategorilerinde final heyecanı yaşandı.
Toplam 8 takımın mücadele ettiği müsabakalarda erkeklerde İdman Yurdu Spor Kulübü birinci, Spor Lisesi Kulübü ikinci, Gençlik ve Spor Kulübü üçüncü, Fatih Anadolu Lisesi Spor Kulübü dördüncü oldu. Kızlarda ise Spor Lisesi Kulübü birinci, Gençlik ve Spor kulübü ikinci, Nefise Sultan Kız Meslek Lisesi Spor Kulübü üçüncü, Fatih Anadolu Lisesi Spor Kulübü dördüncü oldu.
Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Hentbol İl Temsilcisi Mustafa Ak ve Beden Eğitimi Öğretmeni Nurcan Taşkuyu tarafından verildi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN