404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

"HEP BİRLİKTE TÜRKİYE'YİZ".


"Yeni Türkiye" yolunda taşların birer birer döşenerek önce prensipte anlaşılması, komisyonlardan geçirilmesi, TBMM den yaklaşık 340 civarında oyla geçerek referanduma, halka gidilmesi ve bugünkü neticenin alınmasında emeği geçen, gayret eden, inisiyatif alan herkese, her kesime ve bu iradeyi gösteren tüm siyasi partilere milletimiz adına müteşekkiriz.
Herkes kendi iç hesaplaşmasını elbette yapmalı, çok zor elde edilen ve 15 temmuzda tohumları atılıp 16 nisanda meyvesini veren milli birliğe halel getirecek tavır, söz ve yorumlardan uzak durulmalıdır. İstiklâlimize ve İstikbalimize sahip çıkacaksak bu birlik ve beraberlik ruhuna da sahip çıkılmalı, örselenmesine müsade edilmemelidir. Zira biz Reis-i Cumhur'umuzun o kuşatıcı tabiri ile "HEP BİRLİKTE TÜRKİYE'YİZ"...

Prof. Dr. Ahmet Kağan KARABULUT

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN