404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

"HEP BİRLİKTE TÜRKİYE'YİZ".


"Yeni Türkiye" yolunda taşların birer birer döşenerek önce prensipte anlaşılması, komisyonlardan geçirilmesi, TBMM den yaklaşık 340 civarında oyla geçerek referanduma, halka gidilmesi ve bugünkü neticenin alınmasında emeği geçen, gayret eden, inisiyatif alan herkese, her kesime ve bu iradeyi gösteren tüm siyasi partilere milletimiz adına müteşekkiriz.
Herkes kendi iç hesaplaşmasını elbette yapmalı, çok zor elde edilen ve 15 temmuzda tohumları atılıp 16 nisanda meyvesini veren milli birliğe halel getirecek tavır, söz ve yorumlardan uzak durulmalıdır. İstiklâlimize ve İstikbalimize sahip çıkacaksak bu birlik ve beraberlik ruhuna da sahip çıkılmalı, örselenmesine müsade edilmemelidir. Zira biz Reis-i Cumhur'umuzun o kuşatıcı tabiri ile "HEP BİRLİKTE TÜRKİYE'YİZ"...

Prof. Dr. Ahmet Kağan KARABULUT

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba,pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğanher türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen yazara ve yorumcuya aittir.///NOT:Medya Ermenek sitesinde makalesi yayınlanan yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Düzenleme | Copyright © 2013-2017 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN