404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

İSİM ENSTİTÜSÜ DERNEĞİ BAŞKANI KAMBER’DEN VALİ TAPSIZ’A ZİYARET


Vali Süleyman Tapsız, “Türkçe’nin Başkentinde Evrensel Markalaşma” konulu konferans vermek üzere ilimizde bulunan İsim Enstitüsü Derneği Başkanı Mevlüt Kamber’i makamında kabul etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, derneğin yürüttüğü faaliyetler hakkında başkan Kamber’den bilgiler alan Vali Tapsız, ülkemizin dünya ülkeleri arasında yerini alabilmesi ve saygın bir konuma gelebilmesi için kendi marka değerimizi üretmemiz gerektiğini belirterek, sanayici ve işadamlarına yönelik düzenlenecek konferansın verimli geçmesi dileklerinde bulunarak derneğin çalışmalarında başkan Kamber’e başarılar diledi.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünün ev sahipliğinde, Kamu - Üniversite - Sanayi ve İSİMDER tarafından organize edilen konferansa katılmak üzere, Karaman’da bulunduğunu söyleyen Mevlüt Kamber, markalaşmanın ve marka değerinin önemine değinerek, Türkçe’nin başkenti Karaman’da böyle bir konferansın yapılıyor olmasının çok anlamlı olduğunu söyledi.
Ziyaret, İsim Enstitüsü Derneği Başkanı Mevlüt Kamber’in Vali Tapsız’a “Her Zaman Her Yerde Türkçe Marka İsimleri” yazısının bulunduğu porselen tabak hediye etmesiyle sona erdi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN