404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

İSİM ENSTİTÜSÜ DERNEĞİ BAŞKANI KAMBER’DEN VALİ TAPSIZ’A ZİYARET


Vali Süleyman Tapsız, “Türkçe’nin Başkentinde Evrensel Markalaşma” konulu konferans vermek üzere ilimizde bulunan İsim Enstitüsü Derneği Başkanı Mevlüt Kamber’i makamında kabul etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, derneğin yürüttüğü faaliyetler hakkında başkan Kamber’den bilgiler alan Vali Tapsız, ülkemizin dünya ülkeleri arasında yerini alabilmesi ve saygın bir konuma gelebilmesi için kendi marka değerimizi üretmemiz gerektiğini belirterek, sanayici ve işadamlarına yönelik düzenlenecek konferansın verimli geçmesi dileklerinde bulunarak derneğin çalışmalarında başkan Kamber’e başarılar diledi.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünün ev sahipliğinde, Kamu - Üniversite - Sanayi ve İSİMDER tarafından organize edilen konferansa katılmak üzere, Karaman’da bulunduğunu söyleyen Mevlüt Kamber, markalaşmanın ve marka değerinin önemine değinerek, Türkçe’nin başkenti Karaman’da böyle bir konferansın yapılıyor olmasının çok anlamlı olduğunu söyledi.
Ziyaret, İsim Enstitüsü Derneği Başkanı Mevlüt Kamber’in Vali Tapsız’a “Her Zaman Her Yerde Türkçe Marka İsimleri” yazısının bulunduğu porselen tabak hediye etmesiyle sona erdi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba,pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğanher türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen yazara ve yorumcuya aittir.///NOT:Medya Ermenek sitesinde makalesi yayınlanan yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Düzenleme | Copyright © 2013-2017 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN