404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN MHP’NİN KONGRE TARİHLERİ BELLİ OLDU


Yurt genelinde devam eden Milliyetçi Hareket Partisi il, merkez ilçe ve ilçe kongrelerinde Karaman için seçim takvimi açıklandı.
İlk olarak Karaman merkez ilçe kongresinin yapılacağı takvim süresince daha sonra ilçelerde de kongreler yapılacak. Kongrelerin bir şölen havasında geçeceğini söyleyen merkez ilçe başkanı Mahmut Ünüvar ‘’Milliyetçi, Ülkücü irade yapılacak olan kongrelerle daha dinamik, daha donanımlı bir şekilde yoluna devam edecektir’’ dedi.
 İkinci kez Karaman MHP merkez ilçe başkanlığına aday olacağını duyuran Mahmut Ünüvar açıklamasında ‘’Son bir yıl içerisinde büyük imtihanlardan geçen Türkiye’yi, zaman zaman yaşadığı bunalımlardan çıkartacak yegâne gücün Milliyetçi, Ülkücü Hareket olduğu net bir şekilde görülmüştür. Bu inançlı kadrolar, bu çelikten irade yeni bir şahlanışın ve yeni bir Milli görevin arifesindedir. Gerçek manada yol arkadaşlarının gönül seferberliği, yapılacak olan kongrelerle tarihi bir dönüm noktası yaşayacaktır. Ülkücü ahlaka yakışır ve demokratik olgunluk içerisinde geçeceğine emin olduğum kongrelerimizin Karaman’a, Türkiye’ye ve hareketimize hayırlar getirmesini diliyorum.
Davamızın geçmişinde nadide hizmetleri olan mücadele arkadaşlarımız, bu Milli davetin doğal muhataplarıdır. Siyasi rüzgârların etkisi veya kırgınlık ve küslük nedeniyle ayrı düştüğümüz arkadaşlarımıza Milliyetçi Hareket’in kapısı açıktır. Ortak acılar ve ortak hatıralarla bugünlere gelen davamıza, sadakat ve samimiyetle bağlılığını yitirmemiş, heyecanını kaybetmemiş, bütün kardeşlerimi yuvalarına dönmeye ve kongrelerimize katılmaya davet ediyorum’’ sözlerine yer verdi.

Yapılan açıklamaya göre Milliyetçi Hareket Partisi’nin Karaman’daki merkez ilçe kongresi 22 Nisan 2017 Cumartesi Günü Yunus Emre Konferans Salonu’nda saat 10.00’da yapılacak. Bu saatte yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde aynı gün aynı yerde saat 14.00’de yapılacak. Öte yandan Ayrancı ilçe kongresi 28 Nisan 2017 Cuma günü, Sarıveliler ilçe kongresi 29 Nisan 2017 Cumartesi günü ve Ermenek ilçe kongresi ise 30 Nisan 2017 günü yapılacak.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN