404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN’IN GÖNLÜMÜZDE AYRI BİR YERİ VAR


Trabzon Araklı Kaymakamlığına atanan ve veda ziyaretlerinde bulunan Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ahmet GünaydınVali Tapsız’ı makamında ziyaret etti.
 
İlimizde görev yaptığı süre içerisinde köylerimizin alt yapısının güçlendirilmesine yönelik başarılı çalışmaları olan Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ahmet Günaydın’a hizmetlerinden dolayı şahsım ve Karaman adına teşekkür ediyorum diyen Vali Tapsız,  Günaydın’ın bundan sonra Kaymakam olarak hizmet vereceğini belirterek, yeni görev yerinde de başarılı çizgisini devam ettirmesi dileklerinde bulundu.
 
Kamu görevlileri olarak ülkemiz ve milletimize layık oldukları hizmetin en iyisini verebilmek için çok çalışmamız gerekiyor diyen Vali Tapsız, Günaydın’a yeni görevinde ailesi ile birlikte sağlıklı, başarılı ve huzur dolu bir hayat temenni etti.
 
Vali Yardımcısı Günaydın ise “Karaman’dan çok güzel duygularla ayrıldığını belirterek, İl Özel İdaresi olarak verilen hizmetler sırasında desteğini esirgemeyen Valimiz Süleyman Tapsız’a teşekkür ediyorum. Karaman’ın gönlümüzdeki yeri bambaşkadır. Amacımız ülkemize ve milletimize hizmet edebilmektir” dedi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN