404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMANLI YAZAR KIRIŞ NİĞDE FUARINA KATILIYOR


KIRIŞ; Niğde'de 2. si düzenlenmekte olan NİĞDE BELEDİYESİ 2. KİTAP FUARI 'na katılacağını

Türkiye ve Avrupa'da tanınmış yazarlardan Karamanlı ve Karaman'da ikamet etmekte olan değerli yazarımız MEHMET KIRIŞ 28 Nisan 2017 tarihi ile 8 Mayıs 2017 tarihleri arasında Niğde'de 2. si düzenlenmekte olan NİĞDE BELEDİYESİ 2. KİTAP FUARI 'na katılacağını söyledi.

Değerli yazarımızla yapılan röportajda Karaman 'da fuar etkinliklerinin yapılmasının Karaman Türk dili ve edebiyatının başkenti olması sebebiyle yerinde bir karar olacağını ve bu girişimi yapabilecek olanların yanında sonuna kadar duracağını söyledi.

Röportaja devam eden yazar Mehmet KIRIŞ bu dava hor bu dava öksüz bu dava büyük diyerek üstat Necip Fazıl KISAKÜREK' i de rahmetle anmayı ihmal etmedi…

Karaman kültürüne sahip çıkmalı Karamanlı yazarlara sanatçılara ve sanatkarlara sahip çıkmalı birlik ve beraberliğin olmasını kültürel değerlerin her geçen gün azalması değil aksine yükselmesi yönünde hareket etmeliyiz diyen KIRIŞ sözlerini Yunus Emre'nin Gelin tanış olalım İşi kolay kılalım Sevelim sevilelim Dünyaya kimse kalmaz şiiri ile bitirdi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN