404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI


Vali Süleyman Tapsız, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin Tanıtım Günleri açılışına katıldı.
 
Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 15 Temmuz Konferans Salonunda gerçekleştirilen Tanıtım Günleri açılış törenine; Vali Tapsız, KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, akademisyenler, daire müdürleri ve liseli öğrenciler katıldı.
 
Karaman’daki lise öğrencilerinin üniversiteyi daha yakından tanımalarını amaçlayan Tanıtım Günleri açılışı, 15 Temmuz Resim Sergisinin Vali Tapsız ve beraberindeki heyet tarafından kurdelenin kesilmesi ve serginin gezilmesiyle başladı.
 
KMÜ tanıtım programı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okumasının ardından Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi tanıtım filmi gösterimi ve Rektör Akgül’ün Tanıtım Günlerinin açılışına yönelik gerçekleştirdiği konuşmasıyla devam etti.
 
Açılış konuşmasının ardından Karaman Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin sergilediği müzik dinletisi ile devam eden program, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesini tanıtan sunum ile sona erdi.
 
İki gün sürecek olan Tanıtım Günlerinde üniversitenin akademik birimleri tarafından stantlar açılırken, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Konferans Salonlarında eş zamanlı olarak sunumlar gerçekleştirilecek.    Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN