404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARATEDE ENES YEŞİL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NDA


Okul Sporları 2016-2017 yılı faaliyet programı kapsamında Aksaray’da düzenlenen okul sporları minikler, yıldızlar karate grup müsabakaları sona erdi.
Karaman’ın da yer aldığı grup müsabakalarında karate antrenörü İhsan Özbek eşliğinde 4 sporcu ile mücadele eden Karaman ekibi,  minik erkekler kata kategorisinde mücadele eden Zübeyde Hanım Ortaokul öğrencisi Enes Yeşil ile altın madalyaya uzanan taraf oldu.
Müsabakaların oldukça zorlu ve çekişmeli geçtiğini belirten Özbek,” Hasandağı Spor Salonu’nda 9 ilden 225 sporcunun katılımıyla gerçekleşen karate grup müsabakalarında altın madalya kazandığımız için mutluyuz. Karaman adına dört sporcuyla mücadele ettiğimiz müsabakalarda altın madalya kazanan sporcumuz Enes Yeşil, Elazığ’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası finallerine katılmaya hak kazandı. İnşallah başarılı sporcumuz finallerde de iyi bir performans göstererek madalya kürsüsünde yerini alacaktır” diye konuştu.
Kısacık, Enes Yeşil’i Tebrik Etti
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, Karate grup müsabakalarında altın madalya kazanan Enes Yeşil’i tebrik etti.
Kısacık, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:


 “Okul sporları müsabakalarında mücadele eden Karamanlı sporcularımızdan güzel haberler gelmeye devam ediyor. Aksaray’da düzenlenen minikler ve yıldızlar karate grup müsabakalarında minik erkekler kata kategorisinde altın madalya kazanan sporcumuz Enes Yeşil’i başarısından dolayı kutluyorum. Sporcumuza Elazığ’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’nda başarılar diliyorum”
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN