404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KAZIMKARABEKİR’DE JUDO KUŞAK SINAVI YAPILDI


Karaman’ın Kazımkarabekir ilçesinde 2017 yılının ilk judo kuşak sınavı yapıldı.
Türkiye Judo Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan ve Kazımkarabekir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen birinci dönem judo kuşak sınavı minikler ve yıldızlar kategorilerinde yapılan terfi sınavlarının ardından sona erdi.
Kazımkarabekir İlçe Spor Salonu’nda yapılan ve renkli görüntülere sahne olan terfi sınavlarında öğrenciler kuşakta terfi alabilmek için ter döktü. Yaklaşık 20 sporcunun katıldığı terfi sınavlarına sporcu aileleri ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Kazımkarabekir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cavit Bardak’ında ilgi gösterdiği terfi sınavında sporcular komisyon tarafından yapılan sınav sonunda bir üst kuşağa terfi etti.
Başarılı sporculara kuşakları ise Kazımkarabekir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cavit Bardak ve judo antrenörü Mevlüt Duman tarafından verildi.

Kuşak sınavına ilginin güzel olduğunu belirten Bardak, “Kazımkarabekir ilçemizde judo alt yapısına her zaman önem vermekteyiz. İnşallah buradan çıkan başarılı sporcularımız ilimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil edecekler.  Yetenekli ve başarılı sporcularımızın varlığı ilçemizde bu branşının gelişimi açışından önem arz etmekte. İnşallah oluşturduğumuz bu sağlam alt yapının üzerine daha da ekleyerek milli takımlarımıza başarılı ve yetenekli sporcular göndereceğiz.”Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN