404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

KENT KONSEYİNDEN HASTA YATAĞI YARDIMI


Karaman Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven, evinde yatalak hastası olan ve maddi durumu iyi olmayan kişilere, Kent Konseyi binasına, hasta raporlarıyla müracaat etmeleri halinde hasta yatağı yardımı yapacaklarını söyledi.

      Hastaların sıkıntılarını bir nebze de olsa gidermek için gayret gösterdiklerini belirten Konukseven, ''Hepimiz bu dünyada imtihandayız. Allah, cümlemizi bu imtihanı başarıyla verenlerden etsin. Hastalarımıza Allah'tan acil şifa diliyorum, hasta yakınlarımızın da Allah yardımcısı olsun'' dedi.

      KONUKSEVEN, hastaların belirli sıkıntıları ciddi manada yaşadığını dile getirerek, ''Hayırsever bir vatandaşımız tarafından Kent Konseyimize 5 adet hasta yatağı yardımı yapılmıştı. Bu yatakları ihtiyaç sahibi ailelerimizin başvurusu neticesinde kendilerine bizzat teslim ettik. Yine ailelerimiz durumlarını bize bildirdiği takdirde gerekli çalışmaları yürüterek elimizde bulunan 3 tane hasta yataklarımızı da dağıtacağız.” diye konuştu.


      Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlar 0 338 226 42 20 nolu telefonu arayabilirler veya doğrudan Kent Konseyi binasına giderek yatak yardımı için başvuru yapabilirler.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN