404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KENT KONSEYİNDEN SOSYAL YARDIM FAALİYETLERİNE DESTEK


Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Değerlerimle Büyüyorum Projesi İle Kent Konseyinin Sosyal Yardım Faaliyetlerine Destek Verdi.
Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu DEĞERLERİMLE BÜYÜYORUM Projesi kapsamında toplanan gıdalar Kent Konseyi aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştı.

Okulda yapılan törende, toplanan gıdalar Kent Konseyi Üyelerine teslim edildi.  Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Özlem KOÇAK çocuklara ve öğretmenlere bu etkinliklerinden dolayı teşekkür edip, proje kapsamında toplanan kuru gıdaların gideceği yerler hakkında bilgi verdi.
        Kadın Meclisi Başkanı Özlem Koçak şunları söyledi:” Ulaşmamız gereken pek çok hane, sevindirmemiz gereken pek çok yavrumuz var. Bizler Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak muhtaca ulaşmada Anadolu insanına öncülük ve aracılık ediyoruz. Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu DEĞERLERİMLE BÜYÜYORUM Projesi ile İlimizde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelerimize gıda yardımında bulunduk. Bu noktada Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulunun minik öğrencilerine ve gönlü geniş öğretmenlerine teşekkür ediyorum.” Dedi.
Okul Müdürü Rukiye KURT;

“ Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu olarak çocuklarımızın eğitim etkinliklerini planlarken toplumumuzu bir arada tutan, bizi biz yapan değerlerimize de yer veriyoruz. Nisan ayı içerisinde ele aldığımız değerimiz İyilik Yapma ve Yardımseverlik. Bu proje kapsamında çocuklarımıza; çevrelerindeki insanlara ve diğer canlılara zor durumlarında yardım etmenin önemini ve karşılıksız yardımın güzellini anlattık. Çocuklarımızı bu bilinçle yetiştirmek için eğitimciler ve aileler olarak en iyi şekilde örnek olmaya çalıştık.
 Bu sorumlulukla hareket ederek çocuklarımızın yaparak yaşayarak davranış kazanmaları adına okulumuzda ihtiyaç sahibi aileler için ‘Kuru Gıda Toplama Kampanyası’ düzenledik. Velilerimizin ve öğrencilerimizin projeye göstermiş olduğu yoğun ilgi bizleri çok mutlu etti. Toplanan gıdaların ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmasında bizlere yardımcı olan Kent Konseyi Başkanı Ali KONUKSEVEN ve değerli üyelerine teşekkür ederim diyerek konuşmasına son verdi.   “


Tören hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN