404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KMÜ, 8. GIDA MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİ KONGRESİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) bu yıl sekizincisi düzenlenen Gıda Mühendisliği  Öğrenci  Kongresine ev sahipliği yapacak.
İlki 2010 yılında düzenlenen ve geleneksel hale gelen kongrenin sekizincisi 28-29 Nisan 2017 tarihlerinde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde gerçekleştirilecek.
Kongrede gıda, beslenme ve sağlık, güvenli gıda üretimi, gıda mühendislerinin istihdam sorunları ve özlük hakları, gıda mühendisliğindeki yenilikçi yaklaşımlar ve başarı öyküleri gibi konulara yer verilecek.
8. Gıda Mühendisliği  Öğrenci  Kongresinin açılış töreni 28 Nisan Cuma günü saat 10'da  KMÜ 15 Temmuz Konferans Salonunda yapılacak. Açılış, saygı duruşu ve İstiklâl Marşının ardından üniversite tanıtım videosu ve protokol konuşmalarıyla devam edecek. Ardından Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi ve ICC 2017-2018 Dönem Başkanı Prof. Dr. Hamit Köksel 'Hububat Ürünleri ve Sağlığımızı Tehdit Eden Yanıltıcı İddialar' konusunda, Döhler Gıda San. A.Ş. Karaman Tesisi Fabrika Müdürü İlter Fıçıcı ise 'Döhler Gıda San. A.Ş. Gıda Üretim ve Ar-Ge Faaliyetleri' konusunda bildiri sunacaklar.
Kongre öğleden sonra SKS Ömer Halisdemir Konferans Salonundaki sunumlarla devam edecek. İlk olarak İstanbul Halk Ekmek Ar-Ge Mühendisi Dr. Mitat Talay, 'Ekşi Hamur Teknolojisi ile Ekmek Üretimi' konulu bildiri sunacak. EFSA Türkiye Temsilcisi Nur Budak'ın 'Gıda Güvenliği Risk Değerlendirme ve EFSA', TMMOB Gıda Mühendisleri Odası 2. Başkanı Yaşar Üzümcü'nün 'Gıda Mühendislerinin İstihdam Sorunları' adlı bildirileriyle kongrenin ilk günü sona erecek.
Kongre kapsamında Gıda Mühendisliği öğrencilerinin hazırladıkları yaklaşık 50 adet poster bildirisi de oturumlar esnasında sunulacak. İlk günün sonunda poster yarışmasının kazananlarına ödülleri takdim edilecek. Kongre, plaket ve teşekkür belgelerinin verilmesi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından gala yemeğiyle son bulacak. Kongrenin ikinci gününde ise Karaman'ın misafirlere tanıtılması amacıyla tarihi gezi düzenlenecek.
Kongre hakkında ayrıntılı bilgiye http://gmok8.kmu.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN