404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KMÜ’DE KANDİL SİMİDİ DAĞITILDI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Öğrenci Toplulukları tarafından Miraç Kandili dolayısıyla kandil simidi dağıtıldı.
KMÜ Kültür Ahlak ve Medeniyet Topluluğu ile Üniversiteli Aktif Gençler Topluluğunun yerleşke içerisinde düzenlediği kandil simidi ikramına öğrencilerin ilgisi yoğun oldu.
Topluluk Başkanları Mehmet Furgan Çörten ve Ferhat Tuncay Ceynaklı Miraç Kandili'nin önemine dikkat çekmek amacıyla bu etkinliği düzenlediklerini belirterek, "Vuslat namazdır, namaz da miraçtır. Bugün Peygamber Efendimiz yükselerek Allah'ın huzuruna çıkmıştır. Yükseliş manasına gelen miracın, toplum olarak da yükselmemize vesile olmasını ümit ediyoruz. Karamanoğlu Mehmetbey ailesinin ve tüm Müslümanların miraç kandili mübarek olsun." ifadelerinde bulundular.
   
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN