404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KMÜ’LÜ TUĞÇE DEMİŞ HIZ KESMİYOR


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi ve milli sporcu Tuğçe Demiş, katıldığı üç farklı turnuvada elde ettiği başarılarla kariyerine hız kesmeden devam ediyor.
Kariyerinde Türkiye şampiyonluğu, Avrupa üçüncülüğü ve Dünya beşinciliği bulunan KMÜ’lü Tuğçe Demiş, Slovenya'nın ev sahipliği yaptığı Thermana Slovenya Open Karate Turnuvası'nda 50 kiloda gümüş madalyanın sahibi oldu. Tuğçe Demiş daha sonra Sırbistan'da düzenlenen Balkan Şampiyonasında bronz madalya kazandı. Son olarak Dubai'de düzenlenen Karate 1 Premier League'de mücadele veren Tuğçe Demiş burada da ilk beşe adını yazdırarak yeni bir başarıya daha imza attı.
Katıldığı turnuvaların ardından Karaman’a dönen ve üniversitedeki eğitimine devam eden Tuğçe Demiş elde ettiği derecelerden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Bu süreçte beni destekleyen herkese ve özellikle de üniversitemizin yönetimine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki turnuvalarda da üniversitemi ve ülkemi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım.” dedi. 
   
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN