404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KONYALI YAZARLAR OKURLARIYLA BULUŞTU


Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesinin yerel yazar üyeleri Kulesite'de okuyucularıyla buluştu. Konya Büyükşehir Belediyesi'nin de katkılarıyla 2 Nisan Pazar günü(bugün) saat 14.30'dan itibaren Konyalı Yazarlar okuyucularıyla sohbet edip kitaplarını imzaladılar.
Bir konuşma yapan TYB Konya Şubesi Başkanı Prof. Dr. Hayri Erten; 53. Kütüphaneler Haftası münasebetiyle Konya'nın yerel yazarlarını Konya halkı ile buluşturmayı amaçladıklarını ifade ederek "Okuyucularımızı sanal dünyanın alışkanlıklarından gerçek dünyaya çekmek istedik. Gelenekselleşen Yazarlar Buluşması'nın bu yıl yedincisini gerçekleştiriyoruz. Yazarın, kitabın ve kütüphanenin yerini hiçbir şey dolduramaz. Güzelliklere vesile olması temennisiyle Konya halkına ve yazarlarımıza hayırlı olsun."dedi

Üç saat süren etkinliğe yazarlar Cemil Paslı, Duran Çetin, Ömer Lütfi Ersöz, Hüzeyme Yeşim Koçak, Melahat Ürkmez, Ayşe Ünüvar, Kazım Öztürk, Hatice Tekin, Havva Nur Kepir, Lütfi Şahin, Saliha Değirmenci Yavaş, Abdil Mert, Celalettin Koz, Şener İşleyen, Abdurrahim Küçük ve Dilek Ülvan Yılmaz katıldı.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN