404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

KONYALI YAZARLAR OKURLARIYLA BULUŞTU


Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesinin yerel yazar üyeleri Kulesite'de okuyucularıyla buluştu. Konya Büyükşehir Belediyesi'nin de katkılarıyla 2 Nisan Pazar günü(bugün) saat 14.30'dan itibaren Konyalı Yazarlar okuyucularıyla sohbet edip kitaplarını imzaladılar.
Bir konuşma yapan TYB Konya Şubesi Başkanı Prof. Dr. Hayri Erten; 53. Kütüphaneler Haftası münasebetiyle Konya'nın yerel yazarlarını Konya halkı ile buluşturmayı amaçladıklarını ifade ederek "Okuyucularımızı sanal dünyanın alışkanlıklarından gerçek dünyaya çekmek istedik. Gelenekselleşen Yazarlar Buluşması'nın bu yıl yedincisini gerçekleştiriyoruz. Yazarın, kitabın ve kütüphanenin yerini hiçbir şey dolduramaz. Güzelliklere vesile olması temennisiyle Konya halkına ve yazarlarımıza hayırlı olsun."dedi

Üç saat süren etkinliğe yazarlar Cemil Paslı, Duran Çetin, Ömer Lütfi Ersöz, Hüzeyme Yeşim Koçak, Melahat Ürkmez, Ayşe Ünüvar, Kazım Öztürk, Hatice Tekin, Havva Nur Kepir, Lütfi Şahin, Saliha Değirmenci Yavaş, Abdil Mert, Celalettin Koz, Şener İşleyen, Abdurrahim Küçük ve Dilek Ülvan Yılmaz katıldı.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba,pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğanher türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen yazara ve yorumcuya aittir.///NOT:Medya Ermenek sitesinde makalesi yayınlanan yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Düzenleme | Copyright © 2013-2017 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN