404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KURUMLAR VOLEYBOL TURNUVASINDA BULUŞUYOR


Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası bu yılda yoğun bir katılımla başlıyor.
Kamu kurum ve kuruluşları personellerinin daha sağlıklı yaşamaları, iş verimliliğinin artırılması, kurumlar arası sosyal ilişkilerin daha sıkı hale getirilmesi ve spor bilincinin tüm yaş gruplarına aktarılabilmesi amacıyla düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası 24 Nisan’da İl Müftülüğü ile Bekir Sıtkı Erdoğan Ortaokulu takımları arasında oynanacak ilk gün karşılaşmaları ile başlayacak.
Turnuvaya katılımdan dolayı memnun olduklarını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, " Karaman’da sporu yaygınlaştırmak, kurumlar arası iletişimi arttırmak, kaynaşmayı sağlamak için yaptığımız turnuvamızı bu yılda 5 grup halinde yoğun bir katılımla başlatıyoruz. Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda düzenlenecek müsabakalarda 22 takımdan yaklaşık 264 kurum çalışanımız mücadele edecek. Vatandaşlarımızın da turnuva boyunca kurum çalışanlarımızı yalnız bırakmayarak desteklemelerini diliyor, turnuvada mücadele edecek tüm takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN