404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

MASA TENİSİ GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BAŞLADI


Okul Sporları faaliyet programında yer alan Okullar Arası Gençler Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası Karaman’da başladı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı’nın Okul Sporları faaliyet programında yer alan ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen Okullar Arası Gençler Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası 50 okul takımından 200 sporcunun katılımıyla İrfan Ataseven Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda başladı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Mustafa Karadeniz,” Yunus Emre, Kazım Karabekir ve Mevlana gibi pek çok Türk büyüğü  yetiştirmiş bir şehir olan Karaman’da sizleri misafir etmekten dolayı mutlu olduğumuzu belirtir, müsabakalar süresince Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak sizleri en iyi şekilde ağırlamaya çalışacağımızı bilmenizi isterim.
Okul Sporları karşılaşmaları ile sporun tabana yayılması, gençlerimizin daha fazla müsabakalara katılmalarının sağlanması geleceğin yetenekli sporcularının kulüplerimizin ve Milli takımlarımızın alt yapılarını oluşturarak ülkemiz sporuna kazandırılması aynın zamanda da gençlerimizde kardeşlik, yardımlaşma, centilmenlik, kaynaşma ve hoş görü değerlerinin ön plana çıkarılması amaçlanmaktadır.
Bu doğrultuda sizlere yapacağınız müsabakalarda başarılar diler, saygılar sunarım” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından başlayan şampiyona, 10 Nisan Pazartesi günü kızlar ve erkekler kategorilerinde yapılacak yarı final ve final müsabakalarıyla sona erecek.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN