404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

MİLLETVEKİLİ DR. RECEP ŞEKER’İN, KUTLU DOĞUM HAFTASI MESAJIKaraman AK Parti Milletvekili Dr. Recep ŞEKER Kutlu Doğum Haftası ile ilgili bir mesaj yayınladı.
Şeker mesajında şu ifadelere yer verdi: 
Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)’in dünyaya teşriflerinin yıldönümünde yeni bir Kutlu Doğum Haftasına daha ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. 
Hz. Muhammed (S.A.V)’in kutlu doğumu tüm insanlık için çok önemli bir hadisedir. O’nun dünyamızı şereflendirmesi ile tüm insanlık için aydınlık bir dönem başlamış,  Mekke’de yakmış olduğu tevhit meşalesi ile karanlıklar aydınlığa dönüşmüştür.
2017 yılı Kutlu Doğum Haftasının ana teması “Hz. Peygamber ve Güven Toplumu” olarak belirlemiştir. Güvenirlilik, Peygamber Efendimiz (S.A.V)’in en önemli ve en belirgin özelliğidir. Efendimiz (S.A.V); gençliğinden itibaren daha peygamberlik görevi verilmeden önce güvenirliği ve dürüstlüğü ile tanınmış, bütün insanlar ona çok güvenmiş, en değerli mallarını, değerli eşyalarını, paralarını ona emanet etmiş ve bu nedenle de kendisine güvenilir Muhammed anlamında “Muhammed’ül Emin” demişlerdir.
Bütün insanlık için örnek bir şahsiyet olan Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V); güven, doğruluk, dürüstlük ve güzel ahlakın en güzel örneğini yaşayarak tüm insanlığa göstermiş, güven ve güvenilir bir toplumu oluşturmaya çok önem vermiş, Mü’mini “İnsanların Canları ve malları konusunda kendisinden emin oldukları kimsedir” şeklinde ifade etmiştir.
Bu gün dünyamızın içinde yaşadığı tüm sıkıntılar, O’nun getirdiği ilahi mesajın idraki ve vazettiği barış, sevgi, hoşgörü, merhamet ve adalet kavramlarının hakiki manada ihyası ile aşılacaktır.

Kutlu Doğum Haftası’nın başta ülkemiz olmak üzere bütün Müslümanların birliğine, dirliğine ve huzuruna vesile olmasını diler, cennet vatanımızın huzur ve mutluluğuna, aziz milletimizin birlik, beraberlik ve kardeşliğine ve bütün insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim.” dedi. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN