404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ÖĞRENCİLER İÇİN KİŞİSEL GELİŞİM ZİRVESİ


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Fikri Gelişim ve Genç Girişimciler Öğrenci Toplulukları tarafından Kişisel Gelişim Zirvesi düzenlendi.
Kişisel Gelişim Uzmanı Kadir Sulak’ın konuşmacı olarak yer aldığı yoğun ilgi gören zirvede öğrencilere iletişim ve beden dili, CV hazırlama teknikleri, hipnoz teknikleri gibi farklı konularda eğitim verildi.
Öğrencilerin üniversite hayatında ve mezun olduktan sonra yapmaları gerekenler hakkında bilgi veren Kadir Sulak, “Niyetimiz davranışlarımızı belirler. Beyinde bir gerçekçilik yoktur, sadece sizin oluşturduklarınız vardır. Beyine ne gönderirseniz onu kabul eder ve uygular.” dedi.
Kişisel Gelişim Uzmanı Sulak konuşmasını şöyle sürdürdü: “Beyninizi etkin kullanabilirseniz dünyada yapamayacağınız bir iş yoktur. Halen hedefinize aşık bir birey değilseniz bir kez daha düşünün ve kendinize bir hedef belirleyerek çalışmaya başlayın. Hedeflerini gerçekten isteyen ve hedeflerine aşık olan bireyler olun.”
Kadir Sulak daha sonra öğrencilere uygulamalı olarak takım çalışması, hipnoz teknikleri, mülakat ve CV hazırlama yöntemleri ile ilgili anlatımlarda bulundu. Eğitim, plaket takdiminin ardından sona erdi.
               
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN