404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ÖĞRENCİLERDEN AÇIK ALAN BASKETBOL SAHASINA YOĞUN İLGİKaraman’da, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet veren spor tesisleri gençlerden yoğun ilgi görüyor. Atatürk Spor Kompleksi içerisinde yer alan açık basketbol sahasında boş vakitlerini değerlendiren gençler düzenledikleri basketbol maçlarıyla stres atıyor. Özellikle çevrede oturan gençlerin uğrak yeri haline gelen açık basketbol sahası, farklı yaş gruplarındaki öğrencilerinin boş zamanlarını geçirdiği vazgeçilmez alanlar arasında. Güvenli bir alanda spor yaptıkları için kendilerini şanslı hisseden öğrenciler, futbol sahası ve spor salonlarının yanında basketbol severlerinde açık alanda basketbol oynayabileceği bir alan olduğu için mutlu olduklarını dile getirdiler.


Tesislerin kapılarını gençler için sonuna kadar açtıklarını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,” Tesislerin gençlerle buluşması ve onların büyük bir mutlulukla kullanabilmeleri, bizim en büyük kazancımız. Gençlerimiz tesislerimize gelerek güvenli bir ortamda hem spor yapıyor hem de boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirme imkanı buluyor. Karamanımızda devam eden spor yatırımlarımız hem sağlıklı nesiller yetişmesinde büyük rol oynayacak hem de gençlerimizi erken yaşta sporla tanıştırarak onları kötü alışkanlıklardan koruyacak.”Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN