404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

OSMANGAZİ MAHALLESİ'NDE KALDIRIMLAR YENİLENİYOR
        Karaman Belediyesi üst yapı çalışmalarına Osmangazi Mahallesi'nde devam ediyor. Mahallede kullanılamaz hale gelen eski kaldırımlar tamamlanarak yenileniyor.
    
        Alt ve üst yapı çalışmalarına aralıksız devam eden Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Osmangazi Mahallesi'nde çalışmalarına devam ediyor. Yıllar önce yapılan ve yıpranan kaldırımlar tamamen sökülerek yerine daha modern ve kaliteli kaldırımlar yapılıyor. 


Hürriyet Mahallesi'nde Sıcak Asfalt Çalışması Sürdürülüyor
        Diğer yandan asfalt çalışmalarına Hürriyet Mahallesi'nde devam eden ekipler 1538. Sokak'ta sıcak asfalt çalışması sürdürüyor. Sokaktaki yol ekipler tarafından tamamen kazındı. Yerine daha uzun ömürlü ve kaliteli sıcak asfalt serimi yapılacak. 
    
        Çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Özellikle şehrin genelinde alt yapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklarda hızlı bir şekilde üst yapı çalışmalarına başlıyoruz. Bu çalışma döneminde birçok noktada bu çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

  
  
  
  
  
  
  

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN