404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

RECEP KONUK ve BERABERİNDEKİLERDEN REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) ev sahipliğinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenlenen ‘Göksu Taşeli Havzası Kalkınma Projesi’nin açılış programının ardından davetliler, Rektör Prof. Dr. Mehmet Akgül'ü ziyaret etti.

Karaman Valisi Süleyman Tapsız, AK Parti Karaman Milletvekili ve TBMM Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk ve beraberindekiler, Konya ve Karaman bölgesini kapsayan kırsal kalkınma projesi hakkında Rektör Akgül ile görüş alışverişinde bulundular.


Rektör Akgül, böyle bir projenin tanıtım toplantısına ev sahipliği yapmaktan son derece memnun olduklarını belirterek Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi olarak bölgesel kalkınma hedeflerinde üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN