404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

REKTÖR AKGÜL, TGRT EU KANALINA KONUK OLDU


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, TGRT EU kanalında yayınlanan Sektörün Yıldızları programına konuk oldu.
Çekimleri geçtiğimiz günlerde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde gerçekleştirilen ve  Rektör Akgül ile röportaj şeklinde kurgulanan programda Akgül, KMÜ'nün yeni rektörü olarak öncelikle kendisini tanıttı, ardından üniversitenin adı, tarihçesi, sosyal, kültürel ve sportif olanakları, başarıları ve  gelişim hedefleri ile ilgili konulara değindi.
Prof. Dr. Mehmet Akgül, sözlerini "Ülkemizde ve hinterlandımızda yaşayan üniversite adaylarımızla sıradan değil aranan bir üniversite hayali kuran herkesi Yunus Emre'nin, Mustafa Kemal Atatürk'ün, Kazım Karabekir'in, Karamanoğlu Mehmet Bey'in, Piri Reis'in memleketinde, Türkçemizin başkentinde ağırlamaktan şeref duyarız." diyerek sonlandırdı.
Sektörün Yıldızları programı 15 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 14.00'te, tekrarı ise 23.00'te TGRT EU televizyonunda izleyiciyle buluştu.
   
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN