404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

“SAVAŞIN ÇOCUKLARI” RESİM SERGİSİ AÇILDI


 Karaman Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen resim sergisi Taş Bina Sergi Salonu’nda açıldı.
    
        Karaman Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile Mümine Hatun Kültür Merkezi’nde açılan resim kursuna, daha önce hiç resim yapmamış hanımlar katıldı. Halk Eğitim Merkezi öğretmeni Zuhal Tuna eğitiminde “Savaşın Çocukları” konusunu işleyen hanım kursiyerler; kara kalem, kömür kalem ve pastel boya kullanarak yaptıkları çalışmaları düzenledikleri resim sergisinde Karamanlıların beğenisine sundu. Taş Bina Sergi Salonu’nda açılan ve 2 Mayıs 2017 Salı gününe kadar ziyaret edilebilecek sergide 34 resim sergileniyor.  
    
        “Savaşın Çocukları” ismini taşıyan resim sergisinin açılışına; Vali Süleyman Tapsız’ın eşi Ayşe Tapsız, Belediye Başkan Vekili Elife Dilara Güngör, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın eşi Şerife Çalışkan, Karaman Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Fadime Ünlü, Halk Eğitim Merkezi Görevlileri ve hanım vatandaşlar katıldı.


  
  
  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN