404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ŞEKER, "16 NİSAN ÜLKEMİZ İÇİN TARİHİ BİR GÜN"


AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep ŞEKER, Karaman’daki temaslarını aralıksız sürdürüyor.           
ŞEKER, Karaman Mermerciler Odası, Karaman Marangozlar - Mobilyacılar ve Keresteciler Odası’nı ve Kamu-Sen Karaman İl Temsilciliği’ni ziyaret ederek üyeler ile görüştü ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini anlatarak evet için destek istedi.
Hecceler mahallesindeki toplantıya katılarak vatandaşlar ile buluşan ve vatandaşlara Anayasa değişikliğini anlatarak bu konudaki soruları cevaplayan Şeker daha sonra, Avukatlar günü nedeniyle düzenlenen programa katıldı.
Hasan Basri Hafızoğlu’nun Renk ve Mana Dünyası Ebru Sergisi’nin açılışına katılarak, sergiyi gezen Şeker, Hak İş Konfederasyonu’nun düzenlediği toplantıya katılarak burada yaptığı konuşmada evet ’in ülkemizin geleceği için geleceğimiz için önemini anlattı.
Çeltek mahallesinde yapılan toplantıya da katılarak vatandaşlarımıza hitap eden Şeker Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ile ilgili açıklamalarda bulundu ve vatandaşlarımızın sorularını cevapladı.  
Şeker yaptığı açıklamada;
“Ülkemizin vesayetten, çift başlılıktan, her 10 yılda bir yapılan darbelerden muhtıralardan, koalisyonlardan ve ayağındaki prangalardan kurtulması için 16 Nisan Referandumu ülkemiz için ülkemizin geleceği için çok büyük önem arz etmektedir. 16 Nisan milletimiz için yeni bir diriliştir. “ dedi. 
Ülkemizde son 15 yılda AK Parti iktidarları ile her alanda çok önemli hizmetlerin ve atılımların gerçekleştirildiğini ve ülkemizin ciddi bir büyüme ivmesi yakaladığını, bu istikrarın sürmesi ve kalıcı hale gelmesi, vesayet ve çift başlılığın ortadan kaldırılması için 16 Nisan’da vatandaşlarımızın ‘Evet’ oyu kullanmasının çok önemli olduğunu ifade eden Şeker;  
 “16 Nisan ülkemiz için, milletimiz için tarihi bir gün. Ülkemizin geleceği için çok önemli maddeler içeren Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine Milletimiz 16 Nisan’da evet diyerek ülkemizin güçlü ve aydınlık geleceğine büyük bir adım atacaktır. 16 Nisan'dan sonra çok daha güzel günler ülkemizi ve milletimizi bekliyor inşallah. Ekonomide, yatırımda, istihdamda, kalkınmada ve hemen her alanda hep birlikte daha güzel Türkiye göreceğiz inşallah.” dedi. 

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN