404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ŞEKER, 2023 VE 2071 GÜÇLÜ TÜRKİYE’SİNİ HEP BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ


AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, Karaman’da temaslarını sürdürüyor.   
Dr. Recep Şeker, Karaman Merkez Güldere köyüne giderek temaslarda bulundu.  Taşınma çalışmaları devam eden Güldere Köyünde Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Türkmen Hacıhaliloğlu ve ekibi ile birlikte incelemelerde bulunan Şeker, köylüler ile köyün taşınması konusunda istişarelerde bulundu.
Karaman AK Parti Gençlik Kollarının düzenlediği AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş’ın da katıldığı Genç Kürsü programına katılan Şeker, Karamanlı gençler ile bir araya geldi.
Daha sonra Karamanlı sanayiciler ile bir araya gelen Şeker, sanayicilerin sıkıntılarını ve taleplerini dinledi. Şeker Karaman İtfaiyesini de ziyaret ederek Karamanlı itfaiyecilerimiz ile buluştu.
Karaman Yunuskent ve 1 No’lu dolmuş duraklarını da ziyaret eden Şeker, dolmuşçu esnafı ile bir araya gelerek şoförlerin sıkıntı ve şikâyetlerini dinledi. Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini anlatarak evet için destek istedi.

Şeker yaptığı açıklamada;

Karaman ilimizde ziyaret ve temaslarımız sürüyor, bütün vatandaşlarımız ile buluşarak toplumumuzun her kesimine Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini ve 16 Nisan referandumunun ülkemiz için hayati önemini anlatmaya devam ediyoruz.

16 Nisan’da Milletimiz evet diyecek, ülkemiz vesayetten ve ayağındaki prangalardan kurtulacak, darbeler ve koalisyonlar devri tamamen kapanacak.


 Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ile birlikte ülkemiz eski sistemin zayıflıkları nedeni ile meydana gelen siyasi ve ekonomik krizlere artık maruz kalmayacak,  siyasi istikrar kalıcı hale gelecek. Millet iradesi kurulacak hükümette direkt olarak tecelli edecek. Güçlü yasama, hızlı ve etkili yürütme, ekonomik büyüme, refah ve kalkınma sürecinin hızlanması ile birlikte çok daha güçlü ve daha müreffeh 2023 ve 2071 güçlü Türkiye’sini hep birlikte inşa edeceğiz.” dedi
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN