404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ŞEKER, İKİ BAŞLILIK BİTECEK, KOALİSYONLAR TARİHE KARIŞACAK


AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, Karaman’da köy ziyaretlerini sürdürüyor. 
Dr. Recep Şeker, AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü, İl Genel Meclis üyesi Âdem Kapar ve Parti yönetimi ile birlikte Karaman Merkez köylerinde ziyaret ve temaslarını sürdürüyor. 
Milletvekili Dr. Recep ve heyet son üç günde Karaman Merkezde ve ilçelerde toplam 66 köyümüzü ziyaret ederek köy muhtarları ve vatandaşlar ile tek tek görüştü, muhtarlardan ve köy halkından köylerimizin ve vatandaşlarımızın sıkıntılarını ve taleplerini tek tek dinleyerek çözüm için yetkililer ile görüştü. 
Şeker; Perşembe ve Cuma günü Karaman Merkez; Dereköy, Seyithasan, Ağaçyurdu, Cerit, Bademli, Elmadağ, Değirmenbaşı, Medreselik, Kozlubucak, Lale, Tavşanlı, Tarlaören, Gökçe, Cuma günü; Pınarbaşı, Yılangömü, Göçer, Dağkonak, Çatak, Çukurbağ, Burhan, Morcalı, ÇavuşpınarKurtderesi köylerimizi ziyaret etti. Anayasa Değişikliği ile ilgili vatandaşları bilgilendirerek açıklamalarda bulundu.
Şeker yaptığı açıklamada; 
Atatürk ile İsmet İnönü, İsmet İnönü ile Recep Peker, Fahri Korutürk ile Süleyman Demirel, Turgut Özal ile Yıldırım Akbulut, Turgut Özal ile Süleyman Demirel, Süleyman Demirel ile Tansu Çiller, Süleyman Demirel ile Necmettin Erbakan ve en sonunda Ahmet Necdet Sezer ile Bülent Ecevit arasında yönetim ile ilgili tartışmalar çıkmış ve problemler yaşanmıştır. 
En son Bülent Ecevit ile Ahmet Necdet Sezer arasında çıkan tartışmayı, sıkıntıyı, hepimiz yaşadık, hepimiz biliyoruz. Ülkemiz çok ciddi bir siyasi ve ekonomik kriz yaşadı. Dikkat ederseniz bu yaşananların hepsinde liderler hep aynı partinin mensupları ve aynı davanın insanları. Aynı partiden olmalarına ve aynı davanın insanları olmalarına rağmen iki başlı yönetim nedeni ile anlaşamamışlar ve mutlaka bir  yönetim ile ilgili kriz çıkmış. Çünkü iki başlı bir sistem yürümüyor.  İki tana şoförün olduğu, iki tane direksiyonun olduğu, iki tane fren ve gaz pedalının olduğu bir araçta yol almak mümkün mü? Tabii ki mümkün değil, yürümüyor, olmuyor. Sonuçta siyasi krizler ve ekonomik krizler nedeni ile ülkemiz kaybediyor, milletimiz kaybediyor. İşte Anayasa Değişikliği ile getirilen Cumhurbaşkanlığı Yönetim sistemi ile bizim derdimiz yürüyüşü engelleyen, ülkemizin ilerleyişini ve kalkınmamızı engelleyen bu iki başlılığı gidermek ve bir sistem değişikliği ile icra gücünün tek elde toplanmasını sağlamak. 
1982 yılında darbe anayasası ile Cumhurbaşkanı her türlü yetkiye sahip ama hiçbir sorumluluğu yok, sorgulanamıyor, yargılanamıyor. Yine iki başlı yönetim nedeni ile yaşanan tüm bu sıkıntılar neticesinde; Merhum liderlerden Turgut Özal,  Süleyman Demirel, Alparslan Türkeş, Muhsin Yazıcıoğlu ve Necmettin Erbakan olmak üzere bütün liderler ülkemizin yol alması için, krizler yaşanmaması için yapılacak bir sistem değişikliği ile iki başlılığın ortan kaldırılması ve icra gücünün tek elde toplanmasının ülkeye şart ve gerekli olduğunu söylemişlerdir. 
16 Nisan Anayasa değişikliği ile İnşallah Milletimiz evet diyecek bütün bu sıkıntılar, krizler bitecek, çift başlılık bitecek, koalisyonlar tarihe karışacak, ülkemiz 2023’e emin adımlarla yürüyecekdedi.
Şeker, köy ziyaretlerini sürdürüyor.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN